Екологічні послуги

Екологічні послугиКиївський Центр Промекології надає послуги екологічного характеру підприємствам різних галузей, починаючи від малих підприємств і закінчуючи великими промисловими підприємствами і заводами.

Ми розробимо для Вашого підприємства повний цикл дозвільної документації на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, включаючи всі документи, необхідні для отримання дозволу.

При цьому ми будемо супроводжувати всі документи у відповідних державних інстанціях до самого моменту отримання дозволу на викиди Вашим підприємством. Співпрацюючи з нами Ви отримаєте гарантований результат.

Пропонуємо ознайомитись із повним переліком послуг нашого центру:

 1. Повний цикл розробки дозвільної документації на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.(див. Перелік документів для отримання дозволу на викиди)
 2. Проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел промислових підприємств:
  • способом прямих інструментальних вимірів;
  • розрахунковим способом;
  • балансовим способом;
 3. Підготовка документів для постановки на державний облік та зняття з державного обліку підприємств в галузі охорони атмосферного повітря.
 4. Розробка документів, що обгрунтовують обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, організацій та громадян-підприємців:
  • розробка заходів щодо досягнення встановлених нормативів гранично-допустимих викидів (ГДВ);
  • оцінка існуючих передових технологій (вітчизняних та світових), направлених на зменшення викидів забруднюючих речовин у атмосферу;
  • оцінка ступеню забруднення атмосферного повітря в приземному шарі атмосфери за програмою «ЕОЛ-2000»;
  • обгрунтування розміру санітарно-захисної зони (СЗЗ);
  • підготовка ХМL-файлів для формування дозволу.
 5. Розробка проекту скорочення (організації) нормативної санітарно-захисної зони, супровід та погодження у відповідних закладах (більш докладно).
 6. Проектування очисних споруд
 7. Розробка пилових паспортів газоочисних установок (ГОУ):
  • Перевірка відповідності фактичних параметрів роботи установки очистки газу проектним показникам – контроль ефективності роботи пило/газо-очисного устаткування (ПГОУ);
  • Розробка паспортів вентиляційного устаткування;
  • Проведення контролю за дотриманням встановлених нормативів ГДВ;
 8. Розробка документів на одержання дозволу і ліміту на утворення та розміщення відходів промпідприємств, реєстрованих карт промвідходів.
 9. Визначення геодезичних координат географічного центроїду (центру) об’єкта для підприємств ІІІ групи (відповідно до п. 2.7.1 “Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, в яких обгрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців“)

Яндекс.Метрика