Паспорта та ефективність ПГОУ

passport

Перевірка ефективності роботи пило – та газоочисного обладнання (ГОУ)

Бажаєте дізнатися де можна перевірити ефективність роботи пило- та газоочисного обладнання? Як зробити вимірювання ефективності роботи ГОУ максимально швидко та дешево? Вітаю. Ви там де треба.

Фахівці ТОВ “Київський центр промекології” мають багаторічний досвід робот в галузі екології. Цього року, ми відкрили новий напрямок роботи, пов’язаний із перевірками ефективності роботи пило – та газоочисного обладнання. Для цього вимірювальна лабораторія ТОВ “Київський центр промекології” була обладнана усім необхідним, сучасним вимірювальним обладнанням, та пройшла державну сертифікацію.

ТОВ “Київський центр промекології” сьогодні це професійна вимірювальна лабораторія, створена на базі багаторічного досвіду, сучасного обладнання та професійного досвіду. Завдяки цьому, тепер ми можемо бути впевнені, що надаємо якісні, сучасні послуги за адекватною ціною.

Усі виробництва, діяльність яких пов’язана із викидами у повітря мають дотримуватись Закону України «Про охорону атмосферного повітря», в якому зазначено, що  при здійсненні викидів у атмосферне повітря, підприємства, зобов’язані забезпечити здійснення інструментально-лабораторних вимірів параметрів цих забруднюючих  викидів від стаціонарних та пересувних джерел забруднення, а також для перевірки ефективності роботи газоочисного устаткування та обладнання.

 Ми пропонуємо:

• проведення вимірювань параметрів викидів забруднюючих речовин інструментально-лабораторним шляхом;
• проведення вимірювань ефективності роботи ГОУ інструментально-лабораторним шляхом;
• перевірка на відповідність фактичних параметрів роботи ГОУ проектним показникам, зазначеним у дозволі на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;
• підготовка актів відповідності параметрів роботи газоочисних установок (ГОУ);
• підготовка актів перевірки технічного стану газоочисних установок (ГОУ).

Роботи, пов’язані з інструментальними вимірами викидів забруднюючих речовин, проводяться нашими співробітниками відповідно до норм діючого законодавства із використанням сучасного, атестованого та сертифікованого обладнання на базі затверджених методик та інструкцій. Усі роботи  проводяться нашими співробітниками відповідно до Наказу Мінприроди від 19.04.2013 р №179 «Про введення форм документації підрозділів інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції України та її територіальних органів», та Наказом Мінприроди від 10.02. 1995 №7 «Про затвердження Інструкції про зміст та порядок складання звіту, проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин на підприємстві».

Користуючись нашими послугами , Ви можете бути впевнені, що усі забори проб та вимірювальні процедури будуть проведені у зручний для вас час. Замовлені послуги будуть виконані досвідченими співробітниками, які мають багаторічну практику, та були спеціально залучені у нашу лабораторію, для надання послуг в галузі перевірки пило – та газоочисного обладнання.  Ми не зриваємо терміни, не витрачаємо Ваш час, та ощадливо ставимось до Вашого майна.

 

Яндекс.Метрика