Контроль за викидами

control1

Вимірювальна лабораторія

Атестована вимірювальна лабораторія ТОВ “Київський центр промекології” має можливість проводити вимірювання вмісту забруднюючих речовин в промислових викидах. Працівники лабораторії мають багаторічний  практичний досвід у роботі з різними видами та типами пило – та газоочисного обладнання та устаткування. Ми проводимо вимірювання дешево та швидко, бо ми просто вміємо це робити. Ми вміємо цінувати Ваш час і дотримуватись усіх домовленостей.

Основними напрямками діяльності вимірювальної лабораторії у сфері охорони навколишнього середовища є:

• визначення вмісту забруднюючих речовин у викидах стаціонарних джерел викидів;
• допомога підприємствам  в  проведенні контролю за дотриманням нормативів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря;
• відбір та аналіз проб, визначення параметрів викидів джерел забруднення для інвентаризації викидів забруднюючих речовин;
• перевірка ефективності роботи пилогазоочисного обладнання;
• перевірка ефективності роботи вентиляційних систем і каналів;
• вимірювання параметрів потужності викидів забруднюючих речовин, їх концентрації, швидкості, об’єму, температури, тиску пилогазоповітряної суміші і димових газів.

Усі послуги можуть бути замовлені комплексно або вибірково. Вартість послуг узгоджується залежно від обсягів роботи та необхідних термінів виконання роботи. Наші співробітники відвідають підприємство у зручний для Вас час і візьмуть усі необхідні проби, швидко та охайно, вони виконають необхідні вимірювання та спостереження. Результати їх роботи, будуть вчасно оформлені протоколи і документи у відповідності із усіма регламентуючими нормами.

Ми лояльні до будь яких клієнтів, ми вміємо знаходити спільну мову та йти на зустріч у важких ситуаціях. Наша лабораторія гарантує якісні та своєчасні вимірювальні роботи, забори проб та належним чином оформлені документи.

 

Здійснення контролю за дотриманням нормативів гранично допустимих викидів (ГДВ) забруднюючих речовин.

ТОВ “Київський центр промекології” пропонує свої клієнтам послуги з супроводження розробки документації та отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами в атмосферне повітря, а також здійснення контролю за дотриманням нормативів ГДВ забруднюючих речовин відповідно до Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

МИ допоможемо Вам організувати усі необхідні роботи, які стосуються контролю за обсягом і складом забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, і рівнями фізичного впливу, і веденні їх постійного обліку.

Вимірювальна лабораторія ТОВ “Київський центр промекології” надає послуги по здійсненню контролю за дотриманням нормативів гранично допустимих викидів (ГДВ) та нормативів гранично допустимих скидів (ПДС) забруднюючих речовин на стаціонарних джерелах відповідно до договорів про надання послуг. Ви можете замовити потрібний комплект послуг або одиничну процедуру. За Вашим бажання, лабораторія може взяти на себе усі питання пов’язані із контрольно-вимірювальними та звітними процедурами у галузі екології.

В рамках цих послуг ми у зручний для Вас час організуємо проведення вимірів концентрацій і масових витрат забруднюючих речовин на організованих джерелах викидів та виготовимо усі необхідні документи.

ТОВ “Київський центр промекології” надає індивідуальні та комплексні послуги з проведення регулярних контрольних вимірів параметрів газопилових викидів, потоків та концентрацій забруднюючих речовин на джерелах викидів підприємств. Ми гарантуємо оформлення належних актів та протоколів відповідно до вимог законодавства.

Яндекс.Метрика